Savanoriu pr. 65A, Vilnius, Lietuva +370 (5) 210 22 74 info@tekknow.lt

Apie įmonę
Tek Know Baltic yra įkurta 2007 metais ir šiuo metu yra viena pirmaujančių kalibravimo įrangos tiekimo bendrovių Baltijos šalių teritorijoje. Bendrovės tiekiamų paslaugų ir produktų visuma apima platų spektrą nuo nešiojamų slėgio, srauto, drėgmės, temperatūros bei elektrinių dydžių matuoklių iki pilnai sukomplektuotų unikalių laboratorinių sistemų.

MISIJA – nuolat tobulinti teikiamų paslaugų kokybę, laiku vykdyti prisiimtus įsipareigojimus, siekiant patenkinti kliento reikalavimus bei lūkesčius. Gerinti paslaugų kokybę mums padeda kokybės vadybos sistema, atitinkanti tarptautinio standarto ISO 9001 reikalavimus.

VIZIJA – būti pripažinta ir konkurencinga įmone ne tik Lietuvos, bet ir Vakarų bei Rytų Europos šalių bendrovių tarpe. Patikima įmonė, operatyviai prisitaikanti prie nuolat besikeičiančių rinkos sąlygų.

Teikiamos paslaugos
Sukauptų žinių ir praktinės patirties dėka Tek Know inžinieriai kiekvienam klientui siūlo optimalų sprendimą. Kompanijos klientai yra įvairių pramonės šakų gamybinės įmonės, taip pat dujų bei naftos gamybos ir tiekimo kompanijos.
Tek Know atstovybės yra Danijoje, Azerbaidžane, Kazachstane, Uzbekistane ir Baltijos šalyse. Kiekvienoje iš šių šalių kompanijos specialistai teikia visokeriopą pagalbą įrangos pasirinkimo, derinimo, kalibravimo, sertifikavimo bei remonto klausimais. Visa Tek Know tiekiama įranga atitinka vietinių teisės aktų bei tarptautinių standartų reikalavimus.

2011-05-06 Tek Know Baltic įdiegta kokybės vadybos sistema atitinkanti LST EN ISO 9001:2008 standarto reikalavimus.

Ar norite gauti mūsų naujienlaiškius?

Garantuojame, kad jokio spam'o iš mūsų niekada negausite.

UAB "Tek Know Baltic" Lietuva, Vilnius, Savanoriu pr. 65A, LT03149

Tel: +370 (5) 210 22 74, Faksas: +370 (5) 210 22 75, El. paštas: info@tekknow.lt

© 2016 UAB "Tek Know Baltic". Visos teisės saugomos.